O firmie

Home / O firmie
  Nasza firma powstała w roku 1996 jako wynik pasji i zainteresowań studentów Politechniki Gdańskiej wydziału elektroniki – mała wytwórnia kolumn głośnikowych i wysokiej klasy wzmacniaczy lampowych. Początek naszej działalności to projektowanie systemów audio, pomiary akustyczne i własnoręczne wykonywanie zestawów głośnikowych klasy High End.
 Już w roku 1999 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem głośników VISATON Germany – wiodącego niemieckiego producenta głośników i podzespołów do budowy kolumn głośnikowych. Przygotowane przez nas projekty na głośnikach firmy VISATON i wykonane kolumny głośnikowe zdobyły wiele nagród i wyróżnień. Przez wiele lat braliśmy czynny udział w targach i wystawach sprzętu AUDIO.
  W roku 2004 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem marki APART Audio – już w pierwszym roku dystrybucji zrobiliśmy obrót 5 razy większy od poprzedniego dystrybutora.
  Od 2012 roku jesteśmy wyłącznym dystrybutorem firmy EQUIPSON – największego hiszpańskiego producenta sprzętu PRO AUDIO – właściciela marek WORK PRO i MARK PRO – Firma EQUIPSON to producent sprzętu do wielu dziedzin rynku pro audio i pro lighting:
WORK PRO AUDIO profesjonalne systemy audio do każdej dziedziny nagłośnienia
WORK PRO LIGHTING – oświetlenie estradowe – systemy kontroli i sterowanie oświetleniem
WORK PRO LIFTERS – statywy, windy i systemy estradowe
MARK PRO – profesjonalne systemy audio + oświetlenie – technika estradowa
  W roku 2014 zostaliśmy wyłącznym dystrybutorem amerykańskiego koncernu MSE AUDIO – producenta tak znanych marek jak SOUNTUBE, Solid Drive, Sounsphere, PHASE Technology, Rockustics
 SOUNDTUBE to unikatowe profesjonalne głośniki, systemy audio wykorzystujące bardzo zaawansowane technologie i własne opatentowane nowoczesne rozwiązania.
  Nowość w naszej dystrybucji to marka ARSTOUND – belgijski producent głośników i systemów HOME AUDIO – oferta firmy ARTSOUND to głośniki instalacyjne do rezydencji jak i profesjonalne głośniki do instalacji komercyjnych – systemy multiroom firmy ARTSOUND są kompatibilne z system KNX i innymi systemami automatyki budynkowej.