New ME-1B Cropped and ajusted

CLOUD ME-1 to aktywny lokalny panel ścienny, który możemy podłączyć do każdego wejścia liniowego RCA we wzmacniaczu miksującym, końcówce mocy, mikserze czy matrycy audio. ME-1 to uniwersalny dwukanałowy przedwzmacniacz mikrofonowy z regulacją czułości, zasilaniem PHANTOM + 30V dla mikrofonów pojemnościowych oraz regulacją barwy tonu. ME-1 wymaga zasilania +/- 15 V

 


LM-2B_Fr

CLOUD LM-2 to aktywny lokalny panel ścienny, który możemy podłączyć do każdego wejścia liniowego RCA we wzmacniaczu miksującym, końcówce mocy, mikserze czy matrycy audio. LM-2 to uniwersalny przedwzmacniacz miksujący z wejściem liniowym RCA, mini jack 3.5mm oraz symetrycznym wejściem mikrofonowym XLR z możliwością ustawienia priorytetu dla sygnału z mikrofonu. LM-2 wymaga zasilania +/- 15 V


 

DCM-1-FRONT

MIB Horizontal logo stackedZ dniem 1 maja 2016 firma DIGITAL AUDIO została wyłącznym dystrybutorem firmy CLOUD na terenie Polski. Serdecznie zapraszamy do zapozna się z produktami CLOUD ELECTRONICw siedzibie naszej firmy.


IC-6-PRO-A_pers_webLM 51889_LM-5_software rewelacyjny interfejs LAN – DMX.
Sterowanie urządzeń za pomocą funkcjonalnego interfejsu graficznego OSC.
Pełne sterowanie takich urządzeń jak:
Matryce AUDIO – DIGILINE MX, DIGILINE 8, WPE 26N
Wzmacniacze mocy DCA 1, SLA50, SLA300.
Głośniki aktywne IC 6 PRO-A
System dystrybucji sygnału audio iP – BlueLine DIGITAL.


BLUELINE_BLR_2_pers_drcha-1200x798

BlueLine DIGITAL

Znakomity system dystrybucji sygnału audio iP – prosty w obsłudze i konfiguracji.Sterowanie lokalne za pomocą paneli ściennych WNC 1 i BLC 1 oraz z aplikacji pracujących na urządzeniach mobilnych – ANDROID i iOS.


DIGILINE-8_frontal_2010

Matryce audio 8×8 DIGILINE MX i DIGILINE 8 często stosowane rozwiązania w systemach PRO-AUDIO – prosta konfiguracja w programie WorkCAD. Sterowanie za pomocą dedykowanych paneli ściennych WNC 1 i WGC1 oraz aplikacji TouchOSC. Możliwość integracji z automatyką budynkową – port RS232, LAN i GPIO. Program WorkCAD dostępny na stronie – workproaudio.comWPE_26N_frontal_IPAD

WPE 26N – cyfrowy procesor głośnikowy DSP – 2X6 – Konfiguracja w programie WorkCAD, sterowanie z aplikacji OSC.


DCA_1_frontal

DCA 1 – cyfrowy wzmacniacz audio 2x120W i matryca 8×2 w jednym urządzeniu. Sterowanie wszystkimi funkcjami wzmacniacza przez port RS 232, RS485 i DMX.


SLA300_persSLA50_pers

Wzmacniacze instalacyjne audio SLA 50 moc 2x50W i SLA 300 moc 2x150W – sterowanie przez port RS485, DMX – aplikacja OSC oraz lokalnie za pomocą potencjometru VOL10K Wzmacniacze Audio SLA 50 i SLA 300 to bardzo wygodne rozwiązanie w systemach MULTIROOM.


IC-6-PRO-A_pers_web

IC 6 PRO-A aktywny głośnik instalacyjny o mocy 25W znakomite rozwiązanie do małych sal konferencyjnych jak i do systemów MULTIROOM. Sterowanie głośnika odbywa się przez port RS485/DMX (możliwa integracja z systemami automatyki budynkowej KNX, AMX, CRESTRON……). Sterowanie lokalne za pomocą potencjometru VOL 10K. Zasilanie 24V 2A – dedykowany zasilacz w komplecie.sd1-bSD1_Dektop_250_small

Wzbudnik akustyczny SOUNDTUBE SD series to wielofunkcyjny przetwornik, który z powodzeniem przekształca każdą powierzchnię płaską w membranę głośnika. W ten sposób otrzymujemy system niewidzialnego nagłośnienia.Mocując przetworniki SOUNDTUBE SD series do okien, mebli, ścian kartonowo-gipsowych oraz innych płaskich powierzchni otrzymujemy wysokiej klasy system nagłośnienia.
Wzbudniki SOUNDTUBE SD series dostępne są w trzech wersjach wykończenia: SD BLACK, SD TITANIUM, SD CHROME.


 

secret-sound-banner-nas-website-10-2014

Carriage-museum_FP6020carriage-museum-video-element-2_fp6020

Seria Secred Sound – SOUNDTUBE to pierwsze na świecie głośniki paraboliczne o bardzo kierunkowej charakterystyce.
Stworzone z myślą o muzeach poczekalniach, kawiarniach, edukacji, digital signage.
Wszędzie tam, gdzie nagłośniona ma być konkretna przestrzeń nie powodując hałasu w innym miejscu.
Głośniki FP 6020 i FP 6030 współpracują z dowolnym wzmacniaczem audio. Dodatkowo modele FP 6020 i FP 6030 mogą być wyposażone w czujnik ruchu, który załączy głośnik tylko wtedy gdy będzie się pod nim znajdował słuchacz.


MC4zNjQzMjkwMCAxNDI4MDU3NjQ2SoundTube RS-HP

 

Seria RSi SOUNDTUBE to pełnopasmowe zwieszane głośniki instalacyjne dedykowane do pomieszczeń o wysokim stropie: markety, restauracje, sale sportowe, magazyny, sale wykładowe, kasyna czy kluby.
Seria ta posiada opatentowany tweeter BroadBeam, dzięki któremu głośniki posiadają szerokie kąty promieniowania w pełnym przetwarzanym paśmie.
Kształt i obudowa głośników została dobrana tak, aby wyeliminować wszelkie rezonanse obudowy. Głośniki posiadają łatwo dostępną regulację odczepów transformatora, które można zmieniać nawet po ich zainstalowaniu. Głośniki umożliwiają również montaż naścienny dzięki dedykowanym uchwytom.
Na szczególną uwagę zasługuje największy głośnik z serii RS1001i (subwoofer), który stanowi poszerzenie niskiego zakresu pasma przenoszenia. Każdy z tych głośników jest wodoodporny i z powodzeniem może być instalowany na zewnątrz budynków.ro2060re2060

ArtSound jest belgijską marką głośników i systemów audio. Oferuje inteligentne rozwiązania audio oraz niezawodne produkty. Celem firmy jest dostarczenie muzyki do każdego pomieszczenia. Ich asortyment jest gwarancją niezrównanej jakości i elegancji. Oferta ArtSound to między innymi kilka serii głośników instalacyjnych – FL, HPRO, INTIIMI, głośników zewnętrznych – UNI, ASW, do tego akcesoria oraz elektronika dedykowana do rozwiązań instalacyjnych.art-88MC4wNDE5MTQwMCAxNDUwMjYwODQ3

 ARTSOUND ART 8.8 to kompletny, przyjazny dla użytkownika dystrybucyjny system audio, pozwalający na obsługę ośmiu niezależnych stref. Szeroki wybór zintegrowanych oraz zewnętrznych źródeł sygnału audio pozwala każdemu na słuchanie ulubionej muzyki w swoim pomieszczeniu.
Sterowanie funkcjami systemu jest możliwe nie tylko poprzez dostarczany w komplecie pilot z ekranem dotykowym, ale też za poprzez tablety i telefony z systemem Android lub iOS, komputer PC, bezprzewodowe sterowniki ścienne, opcjonalne przewodowe sterowniki ścienne z ekranami dotykowymi (dostępne 2 wersje) i wreszcie za pomocą systemów automatyki domowej KNX.
Dzięki bezpłatnej aplikacji i zintegrowanemu serwerowi sieciowemu, możliwości zdalnego sterowania, konfiguracji urządzenia oraz zarządzania biblioteką plików audio są praktycznie nieograniczone.
ART 8.8 jest systemem scentralizowanym, nie ma zatem potrzeby wstawiać wielu urządzeń do każdego pomieszczenia. W dodatku designerskie panele sterowania z ekranem dotykowym dodają elegancji wnętrzu. Pozostaje tylko położyć się i zrelaksować. ART 8.8 to dyskretny centralny system, sterujący wszystkimi urządzeniami audio w domu,. Świetny design sprawia, że może stać się także prawdziwą ozdobą każdego salonu.