województwa: mazowieckie + lubelskie + warmińsko-mazurskie + podlaskie

OPIS STANOWISKA PRACY:

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za aktywne pozyskiwanie nowych klientów oraz
zapewnienie odpowiedniego poziomu sprzedaży na podległym terenie.

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało:
•Rozwój sieci sprzedaży w podległym regionie
•Utrzymywanie relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami
•Aktywne nawiązywanie współpracy z nowymi klientami
•Przygotowywanie ofert, negocjowanie cen i rabatów
•Raportowanie postępu prac i przygotowywanie raportów ze sprzedaży

WYMAGANIA:

•minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
•wykształcenie minimum średnie techniczne – elektronika, akustyka, realizacja dźwięku
•bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
•bardzo dobra znajomość branży systemów nagłośnienia
•znajomość zagadnień akustyki oraz branży audio-video
•dyspozycyjność i gotowość do częstych wyjazdów służbowych
•umiejętność prowadzenia negocjacji i prezentacji handlowych
•pomysłowość, otwartość, samodzielność i konsekwencja w działaniu
•odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie w powierzone obowiązki
•prawo jazdy kategorii B

OFERUJEMY:

•Atrakcyjne wynagrodzenie
•Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji
•Możliwość rozwoju – zagraniczne szkolenia i targi
•Niezbędne narzędzia pracy: samochód, telefon, komputer
•Dodatkowe bonusy za wyniki w sprzedaży.

CV oraz list motywacyjny prosimy wysyłać na adres e-mail: piotr@digital-audio.pl
z dopiskiem: PRACA – Handlowiec WARSZAWA

Dokumenty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w
ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. „O ochronie danych osobowych (Dz. U. nr
133, poz. 883)”